Var god vänta...

Kategorier
Hitta tillbehör Minneskonfigurator

Adress:
Saldab IT AB
Stenbärsgatan 8
212 31 MALMÖ

Tel: +46-40-6206700
Mail: info@saldabit.se



Nätverkstillbehör

Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
CISCO GE SFP  LC CONNECTOR SX TRANSCEIVER IN (GLC-SX-MM)

CISCO GE SFP LC CONNECTOR SX TRANSCEIVER IN (GLC-SX-MM)


SKU: GLC-SX-MM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Inte på lager Inte på lager Inte på lager Inte på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
Beskrivning

The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 μm multimode fiber cable.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.